Interpretacja wyniku badania w kierunku toksoplazmozy w 12. tygodniu ciąży

Proszę o interpretację wyników na toxoplazmozę, jestem w 12 tc. IgG 4,8 (ujemny <1,6, wątpliwy 1,6-2.9, dodatni 3,0 i powyżej IgM 0,640 ( ujemny <0,50, wątpliwy 0,50-0,59, dodatni 0,60 i powyżej) Z góry bardzo dziękuję, Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o świeżej infekcji. Proszę koniecznie udac sie do lekarza prowadzącego ciąże.