Interpretacja wyniku histopatologicznego jelita grubego
Proszę o krótką interpretację wyniku histopatologicznego: w ścianach jelita grubego nacieki zapalne z komórek limfoidalnych, plazmatycznych. Ziarniniaków nie stwierdzono.
ponad rok temu
Mezoterpia igłowa twarzy i dekoltu
Mezoterapia igłowa to zabieg, który możesz odbyć w gabinecie dermatologii estetycznej. Polega na wstrzyknięciu substancji leczniczych bezpośrednio w obręb skóry. Zobacz, jak wygląda zabieg.

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
W jelicie grubym został stwierdzony histopatologicznie stan zapalny, którego przyczyna powinna zostać zdiagnozowana. Dlatego też należy zgłosić się do lekarza, który zlecił pobranie biopsji celem dalszej diagnostyki i leczenia.