Irracjonalne lęki o ciążę

Witam. Boje się ciąży. nie mam chłopaka, nie ma zblizen alee.. naczytam sie na internecie tych bzdur. np dzis, wzielam telefon kolegi, cos tam sprawdzalam, potem jak wrocilam do domu dałam ręke do pochwy,ponieważ swędziało. od razu boję się ciąż. jakieś ryyzko? no nie wiem no :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji nie ma ryzyka ciąży. Warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który przeprowadzi niezbędną edukację dotyczącą tematyki ciąży i zapłodnienia.