Jak długo będę niewyraźnie widział po wyjęciu opiłka metalu?

24 godziny po wyjęciu opiłka metalu mam rozmazany obraz. Ile to potrwa? Przed wyjęciem obraz był w porządku.

Witam.jeżeli był w bity centralnie w rogowkę to już zawsze będzie Pan gorzej widział. Poprawa nastąpi po około mcu. Proszę dawać leki zalecony żeby się zagoiło co potrwa do dni 7. Pozdrawiam serdecznie