Jak długo goi się rana po usunięciu gradówki?

Witam Jak długo zajmuje czas gojenia sie rany po usunięciu gradówki? Czy to normalne ze po tygodniu przy "mocniejszym" zaciśnięciu powieki czuć ból? Ogólnie po wycięci gradowki pozostała taka jakby "gulka" ale już nie jest twarda tak jak było przed zabiegiem? Czy możliwe jest że sama sie wchłonie/rozejdzie? Dziękuje za odpowiedz

Witam.goi się parę dni.powinno nic nie zostać lub jeżeli gradowka była duża to zostanie blizna w spojówce i tsrczce. Może być odczuwalne do okolo miesiąca. Pozdrawiam serdecznie