Jak długo może goić się błona bębenkowa?

Witam, po uderzeniu w okolice prawego ucha doznalem przebicia blony bebenkowej, mialo to miejsce w piatek, dzsiaj tj poniedzialek, bylem u Pani laryngolog i przepisala mi antybiotyk, moje pytanie brzmi, jak dlugo moze goic sie ów blona? Serdecznie pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

jakie obecnie są dolegliwości? proszę kierować się zaleceniami lekarza laryngologa