Jak długo może utrzymywać się plamienie po poronieniu?

Witam, 9 stycznia przeszłam zabieg "lyzeczkowania" po poronieniu samoistnym, do chwili obecnej mam jeszcze dziwne brązowe (sluz) plamienia oraz niewielkie ilości "strzepkow" krwi. Mam pytanie, jak długo takie plamienie się może utrzymywać? Jak mam traktować taki zabieg "doczyszczania"? Po jakim czasie mogę rozpocząć starania o ciążę? Dziękuję za odpowiedodpowiedź pozdrawiam D.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli tego typu objawy nadal się utrzymują Proszę koniecznie udać się do ginekologa. Sądzę że około miesiąca po można podjąć ponowne staranie. Przy wizycie ginekolog po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie także w tej kwestii.