Jak dobrać dawkę leku Propranolol?

Mam pytanie dotyczące leku propanolol. Bralam go 4 dni, trzy dawki na dzien po pol tabletki. Nastepnie odstawilam je na dwa tygodnie. Teraz mam zamiar znowu zaczac je brac czy sa jakies przeciwskazania przy takiej dawce ? Dodam ze jest on laczony z lekiem amitryptinylum.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.