Jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, uprawiając seks na 2 dni przed miesiączką?

Od pół roku obserwuję u siebie dokładne ( co do dnia) cykle. Mają one 28 dni. Mam prawie 19 lat. Chciałabym zacząć uprawiać seks. Jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę uprawiając seks na 2 dni przed miesiączką? Zakładając użycie prezerwatywy i zakończenie wytryskiem ( w kondom).

Renata GrzechociĹska

Witam.
Przy regularnych cyklach trwających 28 dni, 2 dni przed krwawieniem powinny być dniami niepłodnymi, przy dodatkowych zabezpieczeniach ryzyko zajścia w ciążę jest bardzo niskie.
Pozdrawiam