Jak działa Dulcobis?

Czy lek dulcobis jest szkodliwy? zdarza mi sie go przyjmowac kilka razy w miesiacu, czasami dlatego, ze czuje sie pelna i chce oczyscic organizm

Lek. Michał Lenard

Długotrwałe stosowanie tego leku może powodować uszkodzenie ścian jelita, omdlenia, zaburzenia elektrolitowe i hormonalne, uszkodzenie nerek i mięśni oraz inne zaburzenia. Powinien on być stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza. Pozdrawiam!