Jak interpretować wynik badania histopatologicznego i co on oznacza u 29-latki?

Bardzo proszę o pomoc specjalisty mam 29 lat dziś odebrałam wykniki histopatologiczne robiłam z powodu krwawienia niewielkie ale przez cały czas wynik to Endometrium cum signis proliferationis partim polyposum et endocervix

Lek. Michał Lenard

Tłumaczenie: Błona śluzowa macicy z oznakami rozrostu, częściowo polipowata oraz błona śluzowa szyjki macicy. Wynik powinien być zinterpretowany przez Pani ginekologa. Pozdrawiam!