Jak interpretować wynik badania toksoplazmozy u osoby starającej się o dziecko?

Witam, mam 29 lat chcieliśmy z mężem starać się o dziecko, dlatego tez zrobiliśmy badania. Bardzo proszę o interpretacje moich badań, które mnie nie niepokoją. Toxoplazmoza gondii (ICD-9:X41) przeciwciała w kl. IgG 203,40 IU/ml <1,0 niereaktywny >=1,0-<30 niejednoznaczny >=30,0 reaktywny Wirus różyczki (ICD-8:V21) przeciwciała w kl. IgG 19,40 IU/ml <5,0 niereaktywny >_5-<10,0 niejednoznaczny > 10 reaktywny Cytomegalowirus (CMV)(ICD-9:F19) przeciwciała w kl. IgG 80.00 U/ml Wynik ujemny <12 Wynik wątpliwy 12-14 Wynik dodatni > 14 Bardzo proszę o interpretacje. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie są wyniki w IgM? IgG bardziej świadczą o dawniejszym zakażeniu przy dodatnich wynikach lecz bez IgM nie można mieć pewności czy nie ma świeżej infekcji.