Jak interpretować wyniki badań na posiew u 29-latki?

Witam, bardzo proszę o interpretację wyniku na posiew: hodowla mieszana 10^4 -10^5 CFU/ML wyhodowano: escherichia coli, enterococcus spp. gronkowce koagulazoujemne, corynebacterium spp. co to oznacza? bardzo dziękuję za pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik wskazuje na infekcje układu moczowego,wskazane jest leczenie. Sugeruję wizytę u lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam