Jak leczyć ból przy przełykaniu, uczucie napierania, promieniowanie prawego oka?

Witam, od dwóch lat mam problem z bólem w okolicach prawej strony podniebienia miękkiego. Jest to ból przy przełykaniu uczucie napierania, promieniowanie prawego oka czasem przy nacisku gałki ocznej ból. Zostalem przebadany przez neurologa wykonalem TK glowy wszystko ok u laryngologa bylem cztery razy. Zostalo wykonane TK zatok wszystko okej na TK zatok wyszło, ze korzen zeba górnej szóstki prawej wchodzi do zatoki. Szóstkę górna mam po leczeniu kanałowym. Czy to jest przyczyną dolegliwości?

Nie wiem. przyślij mi linka z tymi wynikami TK zatok i TK głowy. Sam opisuję sobie takie badania.Radiolodzy inaczej widzą takie badania niż my chirurdzy głowy i szyi albo przyjedź najlepiej do mnie z tymi badaniami/płyty CD/