Jak leczyć kardiomiopatię rostrzeniową?

Iwtam serdecznie. Moja żona 27 lat choruje na kardiomiopatie rostrzeniowa ,na dzien dzisiejszy frakcja wyrzutowa wynosi 30%. W ostatnich dniach ma coraz mniejsze cisnienie i puls dzisiaj np. Rano 93/60 puls 45 w poludnie 89/60 puls 44. Pytanie moje co mam robic bo zona sie dobrze czuje czy wzywac pogotowie czy co? Leki bierze regularnie

Lek. Michał Lenard

Sugeruję skonsultowanie problemu z kardiologiem. Być może konieczna będzie modyfikacja leczenia. Pozdrawiam!