Jak leczyć krostki z wodnistym płynem na dłoniach?

Witam, okresowo głównie w sezonie letnim na wewnętrznej stronie dłoni pojawiają mi się krostki z wodnistym płynem towarzyszy temu ogromny świąd. Byłem u lekarza pierwszego kontaktu stwierdził, że to od potu i nie ma się czym przejmować. było to rok temu i rzeczywiście po lecie przeszło. Dodam, że sporo czasu spędzam przy komputerze. Jestem też chory na Miastenię i przyjmuje regularnie Mestinon 4~5x1. Czy to swędzenie to rzeczywiście wynik pocenia się dłoni i czy można jakoś złagodzić objawy?

objaw uboczny leku- nadmierna potliwość. musi być podawany. polecam dodatkowo fenistil żel na skórę 2 x dz i np allegra 120 mg 1x1 tabl doraźnie .