Jak leczyć obniżenie pochwy?

Mam obniżenie pochwy WNM1 stopnia czy rewilitacja laserowa czy to mnie uchroni mnie przed wypadnieciem . Proszę mi napisać jakie zabiegi powinnam przejść jak to się leczy czy ten zabieg powinnam przejść proszę o konkretną odpowiedź żebym wiedziała co mam robić proszę o odpowiedź ginekologa

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej udac sie do lekarza ginekologa-urologa po przeanalizowaniu wykonanych badań bedzie mozna okreslic najbardziej odpowiednia metodę leczenia