Jak leczyć powiększone piersi i mały penis u mężczyzny?

Witam! Jestem mężczyzną, mam 23 lata. Od kilku lat męczę sie z wadami swojego ciała. Chodzi mi o powiększone piersi i o bardzo małego członka. Czytałem na internecie o schorzeniach takich jak ginekomastia czy micropenis. Mam zamiar jakos sobie dac pomóc, wcześniej za bardzo sie wstydzilem. Czy mozna coś 'z tym' poczynić, czy jest juz za późno? Proszę o radę gdzie powinienem sie skierować, co powinienem zrobić. Pozdrawiam!

Szanowny Panie,
Jeśli oczekuje Pan fachowej porady i pomocy
zapraszam tel 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej