Jak leczyć przepuklinę kręgosłupa?
Witam. Od miesiaca walcze z rwa kulszową po seri trzech zastrzyków ból nie ustępuje. Zrobiłem rezonans magnetyczny. Po badaniu pani powiedziala ze mam przepukline kręgosłupa ktora uciska na nerw co powoduje ból posladka i ciągłe skurcze prwej nogi Na opis muszę czekać . Co dalej. Jaka jest metoda tego leczenia? Dziękuję za odpowiedź .Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowny Panie - jeżeli leczenie farmakologiczne nie daje rezultatu, a w NMR obecna jest przepuklina,- warto zastanowić sie nad zabiegiem operacyjnym - konsultacja neurochirurgiczna.
Pozdrawiam serdecznie, dr n. med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg gastrologiczny, Kraków