Jak leczyć SKS u dziecka?

Moje dziecko urodzilo sie z obustronnym sks i od poczatku leczone jest metoda Posentiego. Obecnie szyna tylko na noc. Moje pytanie jest takie Czy zawsze przy tej metodzie nacina sie sciegno ???

Proszę pytać o konkretne postępowanie u dziecka swojego lekarza prowadzącego. to kwestia bardzo indywidualna.

Jednocześnie przepraszam za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu abczdrowie.pl