Czy tabletki antykoncepcyjne mogą być  zbyt słabe?

Witam. Zaczelam brać tabletki antykoncepcyjne od 1 dnia miesiaczki(codziennie o tej samej porze) dzis mija 11dzien, a ja wciaz krwawie.. troche nie wiem co o tym myslec bo zawsze mialam okres regularnie, ktory trwał max 7dni.. Zastanawiam sie czy tabletki ktore przepisal mi ginekolog nie sa za slabe? wiem ze na poczatku organizm musi sie przyzwyczaic itd. ale chcialabym sie upewnic ;)Licze na szybka odpowiedz :) z gory dziekuje i pozdrawiam

Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu abczdrowie.pl