Dlaczego tak długo krwawię?

Witam. W 5tc. Zaczelam krwawic tak jakby 1 dzien miesiaczki. Po nocy jest tego wiecej. 3.04 bylam u lekarza ztobil usg jest pecherzyk ciazowy i stwierdzil ze ciaza jest o 3 dni mlodsza niz to wypada z ostatniej miesiaczki. Przepial mi duphaston 3x1. Dzisiaj jest 5.04 i krwawienie nie ustalo. Nie wiem czy mam sie martwic ze tak dlugo krwawie? Na poczatku byl jeszcze bol podbrzusza teraz troszke mniejszy.

Dzień dobry, w trakcie przyjmowania Duphastonu, krwawienie powinno zatrzymać się w ciągu kilku dni, jeżeli trwa dłużej lub pojawiają się niepokojące objawy bólowe, proszę udać się do ginekologa.