Krwawienie w 40 tc w badaniu ginekologicznym

Dzien dobry mam pytanie czy ktoras z Was w 40 tc krwawila po badaniu ginekologicznym a jesli tak to jak dlugo? bo ja bylam na badaniu o 11 ok 12 zaczelam krwawic ale slabo pojechalam na szpital i powiedzieli mi ze to normalne po badaniu. zastanawiam sie tylko czy to normalne ze tak dlugo bo dalej lekko krwawie. a to juz 5 godzin. bede wdzieczna za odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli podczas pobytu w szpitalu nie stwierdzono nieprawidłowości to nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju. W przypadku nasilenia dolegliwości proszę udać się do najbliższej izby przyjęć.