Intensywne krwawienie z odbytu

Witam, od jakiegoś czasu krwawie z odbytu na początku była to małą ilość krwi na papierze toaletowym, wczoraj krwawiłam bardzo co mi może dolegać?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to hemoroidy. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Jeżeli krwawienie jest bardzo nasilone proszę od razu zgłosić się do szpitalnej izby przyjęć w szpitalu chirurgicznym lub wezwać pogotowie ratunkowe.