Co oznacza krwawienie z odbytu u 31-latki?

Witam mam od jakiegoś czasu krwawienie podczas oddawania kału na papierze jasny kolor nielegalne a ostatnio usiadłam na wannę żeby ogolić nogi i poleciała mi jasno czerwona krew z odbytu muszę się niepokoić?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na hemoroidy proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie