Krwawienie podczas oddawania stolca

Od jakiegoś czasu podczas oddawaniu stolca towarzyszy mi krwawienie. Krew ma mocno czerwony kolor i pojawia się w bardzo niewielkich ilościach i jest głównie widoczna tylko na papierze toaletowym przy czym nie towarzyszą temu żadne odczuwalne bóle. Nie dzieje się tak codzienne, raczej nieregularnie ale można powiedzieć że stale. Czego to mogą być objawy ? Przez brak jakiegokolwiek bólu towarzyszącego oddawaniu stolca wcześniej bagatelizowałem tą sprawę.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc zastosować odpowiednie postępowanie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po wizycie będzie można ustalić dalsze badania/konsultację.