Co oznaczają śladowe ilości krwi widoczne na papierze przy oddaniu stolca?

Po oddaniu stolca i podtarciu się , na papierze toaletowym zauważyłem śladowe ilości krwi. Pojawia się on już pod koniec, gdy na papierze nie ma już śladów kału. Nie dzieje się to za każdym razempo podtarciu się. Czy mam się tym faktem niepokoić?

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na hemoroidy. proszę zgłośic się do lekarza rodzinnego