Pojawiająca się krew na papierze po oddaniu stolca

Witam od czterech dni pojawia u mnie się krew na papierze po oddaniu stolca. Nie wiem dlaczego tak się dzieje i proszę o odp. Czy może być to spowodowane przez to ze mam tez hemoroidy. Bardzo wstydzę się o tym mowic komu kolwiek proszę o odpowiedz i dziekuje z góry.

Bez badania nie sposób stwierdzić, jaka jest przyczyna dolegliwości. Oczywiście bardzo prawdopodobnym powodem są hemoroidy. Proszę skonsultować się z chirurgiem, który przedstawi dostępne opcje terapeutyczne, a do tego czasu proponuję stosować dostępne bez recepty czopki łagodzące objawy.