Krew z odbytu na papierze toaletowym po wypróżnieniu

witam mam pytanie dzis po załatwieniu spraw fiziologicznych na papierze toaletowym widziałem krew która była z odbytu po wypruznieniu co robic?,po jakies godzinie sprawdziłemwsadzając palec w rękawicy lateksowej czy jest krew i jej nie było,jakie to mogły by byc przyczyny ,prosze o porade ? mam 29 lat Paweł

Magdalena Mroczek

Prawdopodobnie przyczyną są hemoroidy. Lekarz rodzinny może ocenić stopień hemoroidów i dobrać leczenie. W aptece można kupić bez recepty różnego typu maści, zele i czopki zawierające naturalne substancje i wywierające działanie łagodzące. Zaleca się też nasiadówki.