Krwawienie z odbytu po wypróżnieniu

witam mam 37lat proszę o pomoc, ponieważ od jakiegoś czasu krwawię z odbytu jest to jasna krew po wypróżnieniu na papierze toaletowym odczuwam także ból odbytu oraz brzucha zaobserwowałem czasami śluz Byłem u lekarza, badanie palcem nic nie wykazało USG nic nie wykazało krew czysta oprócz CRP 16,51MG/L mocz cysty pomógł za to żel na hemoroidy dłuższy czas było dobrze ale wszystko wróciło po ponownym użyciu żelu objawy ponownie utopiły

Podane objawy wskazują na hemoroidy. Proponuję zgłosić się do chirurga, który w razie konieczności poszerzy diagnostykę o rectoskopię. Warto wiedzieć, iż leki, w tym żele i czopki, są tylko leczeniem objawowym (tj. znoszą ból, pieczenie); docelowo hemoroidy trzeba usunąć. Najodpowiedniejszą dla Pana metodę leczenia zaproponuje specjalista po zbadaniu Pana.