Co jest powodem mocnego krwawienia u osoby karmiącej piersią?

Witam od 15 dni dostalam antykoncepcje dla matek karmiacych piersia po 4 dniach zaczelam krwawic i strasznie sie niepokoje bo krwawie juz 11 dzien i to bardzo mocno musze zminiac podpaske co 30 min czy to jest normalna ?? czy moze powinnam przerwac stosowanie tych pigulek prosze o szybka odpowiedz bo strasznie sie juz zaczynam martwic ze sie w koncu wykrwawie . pozdrawia Kasia.S

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.