Krwawienie po wizycie na usg

Ostatnia miesiączkę mialam 20 wrz, 31 pazdziernika kiedy juz nie wystapila nastepna miesiaczka zrobilam dwa testy ciazowe - wynik pozytywny, 7 listopada bylam u ginekologa ktory stwierdzil ze nie widac ciazy . dodam ze mam dlugie cykle i raczej nieregularne miesiaczki. lekarz kazal mi zrobic test beta hcg, zrobilam i pierwszy wynik to 18843 a drugi po dwoch dniach tylko 20000, po ponownej wizycie na usg widac bylo sam pecherzyk ciazowy 16mm i zaczelam krwawic prosze o pomoc

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do ginekologa. U niektórych kobiet na początku ciąży występują krwawienia, może zwiastować również poronienie, które należy wykluczyć.
Pozdrawiam