Lekko fioletowe brodawki a ryzyko ciąży

Witam!5 pazdziernika uprawialam petting z chlopakiem byly to potencalnie plodne dni.Nie doszlo do wycieku spermy bylismy w bieliznie.11,12,13,14 listopada mialam brunatne uplawy z domieszka krwi 17 mialam dostac okres, spoznnil sie 13 dni zrobilam dwa testy byly negatywne okres dostalam 1 listopada. Nastepna miesiaczka wystapila za dwa tygodnie 25 listopada kolejna 26 grudnia nastepna 24 styczen byly nieco slabsze trwaly 7 dni. moje brodawki sa lekko fioletowe nie bola.Moge byc w ciazy?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo ciąży jest bliskie zero. Byłby to 4 miesiąc ciąży i najprawdopodobniej odczuwałaby Pani już jej objawy. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.