Wprowadzenie plemników do pochwy na placach a prawdopodobieństwo ciąży

Uprawialam petting z chlopakiem ale oboje bylismy w bieliznie. Pozniej jednak doszlo do alcowki. Czy jesli dotknelam jego penisa pozniej jego reki a on ta reke wsadzil mi do pochwy to plemniki mogly przezyc i dotrzec glebiej? O ile wgl byly bo do wytrysku nie doszlo. Na piersiach od jakiegos xzasu mam niebieskie zylki. Jednak piersi nie bola. W terminie miesiazki mialam dwudniowe intensywne krwawienie i dwa kolejne dni plamownia. Test wykonalam 23dni po stosunku. Negatywny Jest ryzyko ciazy?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku negatywnego testu po 23 dniach od ryzykownego zachowania można wykluczyć ciążę. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z ginekologiem.