Plamienia i negatywne testy ciążowe po pettingu a ryzyko ciąży

11.08 uprawialam petting. Jesli tak mozna to nazwac. Oboje bylismy w ubraniach ale piesxilismy sie nawzajem. Dotykalam jego penisa a pozniej on mojej reki i zrobil mi palcowke. Mozliwa jest ciaza? Test ciazowy 23dni po byl negatywny i nastepny zrobiony 2 tyg pozniej tez. 28.08 dostalam 2dni krwawienia i 2dni plamienia. Kolejne krwawienie byl to dzien obgitego krwawienia i 3dni raczej plamienia. Czytalam ze w pierwszym trumestre wystepuja krwawienia i mogo przypominac miesiaczke.
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ryzyko ciąży w takim przypadku jest równe zeru . Pozdrawiam