Bóle pleców i niebieskie żyłki na piersiach po uprawianiu pettingu

11.08 urawialam petting z chloakiem w bieliznie. Dotykalam jego penisa a potem jego reki. On zrobil mi ta reka palcowke. Wydaje mi sie ze tam pkemnikow nie bylo. yydzien pozniej pojawily sie bole pleco i niebieskie zylki na piersiach. Dzis te zylki sa takze na brzuchu i na nogach . 29dostalam krwawienia. 2dni barzo intensywne i dwa dni plamienia. To byl termin miesiazki. 24dni po pettingu wykonalam tes wynik negatywny. Czy po mimo ego moge byc w ciazy czy te zylki to jakies zaburzenia hormonalne
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Myślę, że prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Pani przypadku jest bliskie zeru i dolegliwości opisane przez Panią nie są z nią związane (poza tym uważam, że miała już Pani miesiączkę). Proszę zgłosić sie do lekarza ogólnego, który zdiagnozuje zmiany wyżej wymienione.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
ciążę w Pani przypadku można wykluczyć. Żyłki na piersiach najprawdopodobniej nie mają związku ze "zbliżeniem".