Żyłki na piersiach po pettingu a ciąża

Po pettingu pojawily mi sie zylki na piersi. Jestvich duzo i na dekoldzie takze. Moglam zajsc w ciaze? czy negatywny wynik testu na pewno wyklucza ciaze? Test wykonany 2mies. Po. Jesli tak to skad zylki?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Test ciążowy wykonany po 2 miesiącach od ryzykownego zachowania z bardzo dużym prawdopodobieństwem wyklucza ciążę. W celu ustalenia przyczyny wzmożonego obrazu naczyń powierzchownych w obrębie sutków należy udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.