Petting trzy dni przed okresem a ryzyko ciąży

Mam problem 3 dni przed okresem mogło się zdażyć, że zaszlam w ciąże.Uprawialam z moim chlopakiem petting mogl przeniesc palcami plyn przed wytryskiem w okolice mojejej pochwy i mam pytanie czy to zanczy, ze moglam zajsc w ciaze? Mam okres nie regularny. Cykl moj trwa okolo 30 dni dzis okres mi sie przyspieszyl o 2/3 dni. Martwi mnie bradzo ta sytulacja. Prosze o szybka odpowiedz!

Aleksander Ropielewski

Istnieje możliwość zajścia w ciążę. Proszę wykonać test ciążowy lub badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi aby się o tym przekonać (około 7-10 dni od czasu opisanej przez Panią sytuacji).