Petting a ryzyko zapłodnienia preejakulatem

witam. 08.09.doszlo do zblizenia z chlopakiem , do pettingu , dotykalismy sie oboje w ubraniu , w pewnym momencie on zaczal mi smyrac jezykiem poo wargch sromowych juz bez ubran. on byl calyczas ubrany ja nie. mowil ze nic nas rekach nie mial. nie zauwazylam zeby sie dotykal wczesniej. wytrysku nie bylo ale byl plyn preejakulacyjny. gdy go dotknelam pood majtkami mialam go na rece. umylam ja kilkakrotniew i poszlam siku. moglam miec dni plodne wtedy. czy mozliwe jest ze jestem w ciazy?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jak rozumiem nie doszło do zbliżenia, a jedyna możliwość przeniesienia plemników do Pani ciała była poprzez Pani rękę w czasie sikania. W takiej sytuacji praktycznie nie ma możliwości aby była Pani w ciąży. Mam nadzieję, że dobrze odczytałam opis sytuacji bo jest on nieco skomplikowany.