Ryzyko zapłodnienia przy pocieraniu i pettingu

witam mam pytanie, jestem jeszcze dziewica i nie mielismy z chlopakiem jeszcze kontaktu bezposredniego, bez ubran. mam jednak pytanie, czy jesli zdarzylaby sie taka sytuacja, ze "usiadlabym" na jego penisie (nie doszloby do stosunku, po prostu bym usiadla), ktory bylby w stanie erekcji, wydzielalby plyn, ale nie bylaby to sperma, to bylaby w ogole jakas szansa zaplodnienia? byc moze glupie pytanie, ale tyle mozna sie w internecie naczytac o roznych sposobach zaplodnienia ze juz sama nic nei wiem

Istnieje możliwość zapłodnienia podczas pettingu i pocierania, nawet jeśli nie doszło do wytrysku (plemniki znajdują się także w płynie preejakulacyjnym). Nie jest to duże prawdopodobieństwo, jednak istnieje. W razie wątpliwości radzę wykonać test ciążowy bądź udać się do lekarza ginekologa. Pozdrawiam!