Stosunek bez zabezpieczenia i wytrysk na zewnątrz a możliwość zapłodnienia

Witam Mam takie pytanie wczoraj z dziewczyna sie kochalismy bez zabezpieczen. Opisze to po swojemu. I gdy czulem ze sie spuszcze to odrazu wyjolem i sie spuscilem ale nie do srodka i poszlem sie umyc i doszlo do nastepnego stosunku jak sie umylem czy moglo dojsc do zaplodnienia:)??

Istnieje taka możliwość, gdyż w płynie preejakulacyjnym (który pojawia się przed wytryskiem) mogą znajdować się żywe plemniki. Pozdrawiam!