Ryzyko zapłodnienie po pierwszym stosunku bez wytrysku

Witam! Mam taki problem, dnia 23.06. kochalam sie pierwszy raz z chlopakiem. Nie doszlo do wytrysku wewnatrz mojego ciala.. moj cykl jest dosc nieregularny, czasami rtwa 28 dni, czassmi 30, a czasami 2 tygodnie... czy mimo to ze nie doszlo do wytrysku wewnatrz mnie moglo dojsc do zaplodnienia? Dodam ze. mo jokres w czerwcu zaczal sie 15.06, a skonczyl 19. Nie mam zadnych objawow, moze lekko mnie mdli, ale mysle ze to stres, prosze o pilna odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego.