Możliwość zajścia w ciążę, jeśli nie było wytrysku

czy jest mozlliwosc zajscia w ciaze jesli nie bylo wyrysku? kiedy po porodzie unormoje sie okres?

Witam. W płynie preejakulacyjnym wydzielającym się z członka przed wytryskiem mogą znajdować się plemniki - zajście w ciąże przy stosunku bez pełnego wytrysku jest więc możliwe. Okres zazwyczaj normalizuje się do kilku miesięcy po porodzie.