Czy można zajść w ciążę przy stosunku przerywanym?

Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, kiedy czuł, że dochodzi wyjął członka jednak po wyciągnięciu go i złapaniu nie jest pewny czy nasienie dostało się do pochwy. Czy jest możliwość zajścia w ciąże?
Proszę o szybką i szczerą odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Użytkowniczko!

Podczas stosunku przerywanego także może dojść do zapłodnienia, gdyż w płynie preejakulacyjnym znajdują się plemniki, których żywotność jest różna w zależności od środowiska w jakim się znajdują-od temperatury i pH.
http://parenting.pl/portal/objawy-ciazy
Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl