Czy można zajść w ciąże kochając się tuż po wcześniejszym wytrysku bez zabezpieczenia?

Uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia. Wytrysk był na zewnątrz. Jakieś 10-15 min później kochaliśmy się drugi raz tez bez zabezpieczenia. Wytrysk był również na zewnątrz. Ostatnia miesiączkę miałam 13.12.2010, cykle mam zwykle co 28-31 dni, a kochaliśmy się w ten sposób co opisałam dnia 25.12.2010. Póki co okresu jeszcze nie dostałam. Moje pytanie więc brzmi czy można zajść w ciąże kochając się tuż po wcześniejszym wytrysku bez zabezpieczenia? Tak jak opisałam.
Z góry dziękuje za odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Użytkowniczko!

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego nawet jeśli używane były środki antykoncepcyjne.

Warto byś wiedziała, że podczas stosunku przerywanego, któy jest formą antykoncepcji także może dojść do zapłodnienia, gdyż w płynie preejakulacyjnym znajdują się plemniki, których żywotność jest różna w zależności od środowiska w jakim się znajdują-od temperatury i pH.

Proponuję wykonać test ciążowy z krwi lub z moczu.

http://parenting.pl/portal/test-ciazowy-1

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl