Przezroczysty i ciągnący się śluz po stosunku bez wytrysku i bez zabezpieczenia

Witam. 26 wrzesnia mialam okres. 5 pazdziernika uprawialam stosunek bez zabezpieczenia bez wytrysku. nastepnie 7 zaczal mi sie pojawiac sluz przezroczysty i ciagnacy sie , i trwa do dnia dzisiejszego. od paru dni pobolewal mnie plecy , wczoraj bardzo bolal mnie prawy jajnik i nerka. czy to oznacza ze owulacja bedzie lada chwila? czy sluz przezroczysty jak bialko jaja kurzego moze utrzymywac sie poprzez 6 dni? czy byc moze moge podejrzewac ciaze?
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Przezroczysty ciągnący się śluz zazwyczaj pojawia się podczas dni płodnych. Może utrzymywać się nawet dłużej niż 6 dni. Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną, gdyż w płynie preejakulacyjnym czyli wydzielinie wydobywającej się z członka przed wytryskiem mogą znajdować się plemniki. Plemniki mogą przeżyć w drogach rodnych nawet do 7 dni, stosunek z 5 października nie może być więc uznany za zabezpieczony. ryzyko ciąży jest jak najbardziej realne.