Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy stosunku przerywanym?

Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże przy stosunku przerywanym?

Witam! jeśli stosunek ma miejsce podczas dni płodnych prawdopodobieństwo zajście w ciąże jest takie samo jak przy stosunku z pełnym wytryskiem. Dzieje się tak ponieważ w płynie preejakulacyjnym, czyli wydzielinie wydobywającej się z członka przed wytryskiem również znajdują się plemniki.