Czy mogę być w ciąży po włożeniu części penisa?

3 dni po okresie piescilam sie z chloapkiem.wlozyl on czesc penisa na minute nie spuszczajac sie przy tym .Wytrysk nastapil pozniej sperme i penisa wytarl husteczka pozniej znow wlozyl ale tylko na chwile .Jest mozliwe bym byla w ciazy?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie! W płynie preejakulacyjnym, czyli wydzielinie wydzielającej się z penisa podczas podniecenia mogą znajdować się śladowe ilości plemników. Zazwyczaj mają one upośledzoną ruchliwość, co zmniejsza możliwość zapłodnienia, nie można jednak z całą pewnością wykluczyć takiej możliwości. Po wytrysku na penisie pomimo wytarcia również mogły znajdować się plemniki. Niestety w takich przypadkach nie możemy wykluczyć ryzyka zajścia w ciążę. Gdyby termin miesiączki się spóźniał proszę wykonać test ciążowy. Pozdrawiam.