Prawdopodobieństwo ciąży po włożeniu końcówki penisa do pochwy

Witam, podczas 'zabawy' z chlopakiem, ten wlozyl mi penisa do pochwy, ale tylko koncowke, nie gleboko, tylko poczatek, sam żołądź. gdy poczul tak jakby skurcz w nim(cos podobnego jakby dochodzil), szybko go wyjal, ale nie jest pewien czy podczas tego nie wycieklo mu nic, pozniej na moich oczach doszedl masturbujac sie i sperma spadla na ziemie.. Czy moge byc w ciazy(jestem w okresie plodnym)? Czy sperma mogla dostac sie do mnie?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować ciążą. W preejakulacie wydzielanym przez cały czas trwania stosunku także znajdują się plemniki. Nie można wykluczyć ryzyka zapłodnienia. Proszę wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki, jeśli ta nie pojawi się.