Prawdopodobieństwo ciąży po niepełnym stosunkku

Nie bede rozpisywala sie wiec zaczne od poczatku nie mam faceta lecz od pewnego czasu sypiam tylko z bylym. Kochalam sie z nim 2tyg temu a wlasciwie to w sumie nie kochalam bo wlozyl mi penisa i zaraz wyjal z przypadkowego powodu. I mam pytanie czy jest mozliwe zajscie w ciazy gdy on przed tym jak do przyjechal kochal sie ze swoja dziewczyna? Czy jest to mozliwe zaplodnienie gdy na penisie byla sperma ??

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie ma możliwości zapłodnienia po wytrysku podczas stosunku z inną osobą niemniej nie można wykluczyć ciąży gdyż miała miejsce penetracja. Prawdopodobieństwo ciąży wydaje się być bardzo małe.